Ідеї подарунків до 8 Березня

В ТОП подарунків на будь-яке свято, зокрема і до 8 березня, завжди потрапляють ювелірні прикраси.

Початок весни – це оновлення. Оновлення образу, гардеробу, піднесення настрою. Кожна жінка прагне бути привабливою та очікує того особливого подарунку, від якого захопить подих. Саме ювелірні вироби володіють своєрідною магією робити прекрасну стать щасливішою.

Мережа ювелірних салонів MarkoSoli - це про стиль у прикрасах, про новий образ і почуття! Даруйте емоції за допомогою справжніх жіночих радощів — компліментів, відлитих в золоті чи сріблі, лаконічних чи пафосних, оздоблених натуральним камінням чи діамантами.

Який ювелірний подарунок обрати на 8 Березня.

Мінімалістичні прикраси у сріблі або золоті для тих дівчат, хто любить лаконізм. Маленькі сережки вкрутки, тендітне кольє з одним камінчиком, ніжний браслет викличуть щире захоплення. І пристрасний поцілунок вам гарантований.


Геометричні та асиметричні аксесуари на піку моди цього сезону. Вони для дівчат з викликом, які найбільше цінують свій неординарний стиль.Авторські прикраси підійдуть для матусь і для тих дівчат, хто любить оригінальність та вишуканість, цінують смак та власну індивідуальність. Колекція Колібрі, запропонована MarkoSoli, з напівкоштовним камінням, внесе нотку свята у кожний образ.

А ось діаманти – це про розкіш та статус. З ними і без слів можна заявити про глибокі почуття.

Подарунки на всі випадки життя, які не потребують відповідності образу або стилю, теж існують. Звисаючі сережки на рухомій підвісці, сережки-кола, які далі залишаються у тренді, приваблюють погляд. Різноманітні кольє,браслети в теплу пору року стають невід’ємним аксесуаром. Медальйони по знаку зодіаку з відповідним каменем і гравіюванням будуть не тільки прикрасою, але й оберегом.

Ми впевнені, що найкращий подарунок — це увага. Покажіть своїм мамі, сестрі, подрузі чи коханій, що в подарунок вкладено не лише кошти, а й ваші час, сили та любов.

Завітайте у салони MarkoSoli у м. Львові і Львівській області, або виберіть подарунок онлайн.

Знижка на ювелірні вироби до -25% та приємний бонус індивідуальна знижка на наступну покупку.