ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ

Ми дбаємо про якість і сервіс, тому намагаємось максимально задовольнити запити наших клієнтів, щоб обрана прикраса підійшла і стала улюбленою у Вашій колекції!

Хочемо Вас проінформувати, що згідно чинного законодавства України ювелірні вироби входять до переліку товарів, що не підлягають поверненню та обміну: «Ювелірні вироби належної якості, вказані в переліку Непродовольчих товарів, затвердженим Постановою Кабінету міністрів України від 19 березня 1994 року №172, не підлягають поверненню та обміну."

Проте, ми прагнемо, щоб наш клієнт завжди залишався задоволеним і з розумінням відносимося до Вашого бажання обміняти чи повернути ювелірну прикрасу. Тому здійснюємо повернення і обмін наступним чином:

ОБМІН і ПОВЕРНЕННЯ

  1. Ви можете обміняти/повернути ювелірний виріб протягом 14 днів з моменту отримання покупки.
  2. Обмін/повернення можливий тільки при наявності усіх пломб, бірок, товарного чеку і брендової упаковки без пошкоджень.
  3. Виріб не може бути повернутий, якщо він має ознаки використання або дефекти, зміну кольору, спричинені хімічними засобами.
  4. Після повернення всі ювелірні вироби проходять перевірку якості на виробництві. Якщо виріб не піддавався змінам і відповідає всім зазначеним на бірці характеристикам ми повернемо Вам кошти або обміняємо на інший ювелірний виріб.
  5. Обміну/поверненню підлягають лише ювелірні прикраси. Сувенірна продукція (срібні ложки, посуд, рамки, брелоки,і тд.) та ікони належної якості обміну/поверненню не підлягають.
  6. На жаль, витрати за доставку ми не компенсуємо.

ВАЖЛИВО!

Ви завжди можете обміняти ювелірну прикрасу придбану в інтернет-магазині MarkoSoli jewelry в межах наявного асортименту. Наш менеджер-консультант з радістю допоможе обрати альтернативу, яка точно задовільнить Ваші побажання.

Зверніть увагу, що Ви можете обміняти ювелірний виріб на рівноцінний або дорожчий по вартості. У разі вибору прикраси меншої вартості - різниця в ціні не повертається.

Вироби з коштовним камінням приймаються до обміну/повернення тільки після проведення експертизи на ювелірному виробництві.

Повернення коштів здійснюється тільки на карту, з якої була здійснена оплата.

Зарахування коштів відбувається протягом 7-14 банківських днів.

Усі витрати при поверненні виробу неналежної якості покриває ювелірна компанія MarkoSoli jewelry!

У разі виникнення будь-яких запитань чи побажань Ви завжди можете нам написати:

markosoli.jewelry@gmail.com

viber/telegram +380680802200.