Умови використання

  1. Конфіденційність користувачів нашого магазину має для нас велике значення, і ми пропонуємо усі умови для забезпечення її захисту. Ці правила пояснюють ,як ми використуваємо вашу персональну інформацію. 
  2. Погоджуючись з використанням файлів-cookie при першому відвідуванні нашого інтернет-магазину, відповідно до положень цих Правил, ви надаєте нам дозвіл на використання файлів-cookie при кожному вашому наступному візиті.

Б. Права інтелектуальної власності 

Цей документ був створений з використанням шаблону з сайту SEQ Legal (seqlegal.com) і модифікований для нашого сайту

 

В. Збір персональних даних

Збору, зберігання і використання підлягають наступні типи персональних даних

Інформація про комп'ютер, включаючи IP-адресу, географічне розташування, тип і версію браузера і операційну систему;

Інформація про ваші відвідування і використання даного інтернет-магазину, включаючи реферальні джерела, протяжність відвідувань, переглянуті сторінки та шляхи навігації по сайту;

Інформація про адресу вашої електронної пошти, яку ви використовували для реєстрації на нашому веб-сайті

Інформація, яку ви ввели при створенні профілю на нашому веб-сайті - наприклад, ваше ім'я, зображення профілю, стать, дата народження, сімейний статус, хобі та інтереси, освіту і місце роботи;

Інформація, така як ваше ім'я та адреса електронної пошти, які ви вказали під час оформлення підписок на наші поштові повідомлення і / або розсилки;

Інформація, яку ви ввели під час використання сервісів нашого інтернет-магазину;

Інформація, яка генерується при використанні нашого інтернет-магазину, включаючи інформацію про час, частоту і умови його використання;

Інформація щодо будь-яких ваших покупок, використаних сервісів або транзакцій, які ви провели через наш веб-сайт, включаючи ваше ім'я, адресу, номер телефону, адреса електронної пошти та інформацію про кредитну картку;

Інформація, яку ви розмістили на нашому сайті з метою публікації її в Інтернеті, включаючи ваше ім'я користувача, зображення профілю та зміст публікації;

Інформація, що міститься в будь-яких повідомленнях, які ви надсилали нам електронною поштою або через наш веб-сайт, включаючи зміст повідомлення і метадані;

Будь-яка інша персональна інформація, яку ви надіслали нам.

Перед тим, як розкрити для нас персональну інформацію третьої особи, ви повинні отримати згоду цієї особи як на розкриття, так і на обробку цієї інформації відповідно до даних правил.

Перед тим, як розкрити для нас персональну інформацію третьої особи, ви повинні отримати згоду цієї особи як на розкриття, так і на обробку цієї інформації відповідно до даних правил.

Г. Використання вашої персональної інформації


Персональна інформація, яку ви передані нам через наш веб-сайт, буде використовуватися для цілей, зазначених у цих правилах або на відповідних сторінках інтернет-магазину. Ми можемо використовувати вашу персональну інформацію в наступних цілях:

адміністрування нашого інтернет-магазину і бізнесу;

персоналізація нашого інтернет-магазину для вас;

надання вам можливості користуватися сервісами, доступними на нашому веб-сайті;

відправка вам товарів, придбаних через наш веб-сайт;

надання вам послуг, придбаних через наш веб-сайт;

відправки вам повідомлень, рахунків і нагадувань про оплату, і отримання платежів від вас;

відправка вам не маркетингових комерційних повідомлень;

відправки вам повідомлень електронної пошти, які ви спеціально запросили;

відправки вам електронної розсилки, якщо ви її замовили (ви в будь-який момент можете повідомити нам, що більше не хочете отримувати електронні розсилки від нас);

відправки вам маркетингових повідомлень щодо нашої ділової активності або ділової активності ретельно відібраних сторонніх компаній, яка, на нашу думку, може вас зацікавити, шляхом публікацій або, якщо ви конкретно дали на це згоду - шляхом відправки електронної пошти або за рахунок використання подібних технологій ( ви в будь-який момент можете повідомити нам, що більш не бажаєте отримувати маркетингові повідомлення);

надання стороннім компаніям статистичної інформації про наших користувачів (однак, ці треті сторони не матимуть можливості ідентифікувати жодного окремого з цих даних);

обробка запитів і скарг, зроблених вами або на вас, і які стосуються нашого інтернет-магазину;

з метою забезпечення безпеки нашого сайту і попередження шахрайства;

з метою перевірки відповідності умовам і правилам, які регламентують використання нашого інтернет-магазину (включаючи моніторинг приватних повідомлень, відправлених через сервіс особистих повідомлень нашого інтернет-магазину); і

в інших цілях.

Якщо ви надали персональну інформацію для публікації на нашому веб-сайті, ми опублікуємо її. В іншому випадку, ми будемо використовувати цю інформацію відповідно до ліцензії, яку ви нам надали.


Ваші налаштування конфіденційності можуть використовуватися для обмеження публікації ваших персональних даних на нашому веб-сайті, і можуть регулюватися за допомогою засобів управління конфіденційністю на веб-сайті.

Без вашого чітко вираженої згоди ми не будемо передавати вашу персональну інформацію однієї сторонньої компанії для прямого маркетингового використання цієї, або будь-який інший сторонньою компанією.

Д. Розкриття персональної інформації

Ми залишаємо за собою право розкрити вашу персональну інформацію для будь-якого з наших працівників, керівників, страхувальників, професійних радників, агентів, постачальників або субпідрядників, в обсязі і цілях, визначених у цих правилах.

Ми за собою право розкрити вашу персональну інформацію для будь-якого члена нашої групи компаній (сюди входять наші дочірні компанії, наша кінцева холдингова компанія і всі її дочірні компанії) в обсязі і цілях, визначених у цих правилах.

Ми залишаємо за собою право розкрити вашу персональну інформацію:

в тих випадках, в яких цього від нас вимагає закон;

в зв'язку з поточними або майбутніми судовими процесами;

з метою встановлення, реалізації або захисту наших законних прав (включаючи надання інформації третім особам в цілях запобігання шахрайства або зниження кредитних ризиків);

покупцеві (або потенційному покупцеві) будь-якого бізнесу або активів, які ми продаємо (або збираємося продати); і

будь-якій особі, яка, як ми обґрунтовано вважаємо, може подати запит суду або іншого уповноваженого органу про розкриття цих персональних даних і, на нашу обгрунтованого думку, цей суд або уповноважений орган видасть розпорядження на розкриття персональних даних.

Ми не будемо розкривати вашу персональну інформацію третім особам, за винятком випадків, зазначених у цих правилах.

Е. Міжнародні передачі персональної інформації


Інформація, яку ми збираємо, може зберігатися, оброблятися і передаватися між будь-якими країнами, в яких ми здійснюємо свою діяльність, з метою надання нам можливості використовувати цю інформацію відповідно до цих правил.

Інформація, яку ми збираємо, може бути передана в наступні країни, де немає законів щодо захисту даних, аналогічних тим, що діють на території Європейської Економічної Зони: США, Росія, Японія, Китай і Індія.

Персональна інформація, які ви публікуєте на нашому веб-сайті, через Інтернет, може бути доступна в усьому світі. Ми не можемо перешкодити її використанню, або неправомірному використанню в злочинних цілях, сторонніми особами.

Погоджуючись з цими правилами, ви даєте згоду на передачу вашої персональної інформації, зазначеної в розділі Е.

Є. Збереження персональної інформації


Розділ встановлює правила і процедури компанії щодо збереження персональної інформації. Дані правила і процедури призначені для забезпечення виконання нами наших юридичних зобов'язань щодо збереження і видалення персональної інформації.

Персональна інформація, яку ми обробляємо з певною метою або в певних цілях не повинна зберігатися довше, ніж потрібно для досягнення цієї мети або цілей.

Незважаючи на інші положення Розділу Є, ми будемо зберігати документи (включаючи електронні документи), які містять персональну інформацію:

в тих випадках, в яких цього від нас вимагає закон;

якщо ми будемо вважати, що ці документи можуть мати відношення до будь-якого поточного або майбутнього судового розгляду; і

з метою встановлення, реалізації або захисту наших законних прав (включаючи надання інформації третім особам в цілях запобігання шахрайства або зниження кредитних ризиків).

Ж. Захист вашої персональної інформації


Ми будемо вживати достатні технічні та організаційні заходи для запобігання втрати, протиправного використання або підробки вашої персональної інформації.

Всю надану вами персональну інформацію ми будемо зберігати в наших захищених (як паролем, так і фаєрвол) рівнях серверах.

Всі електронні фінансові трансакції, здійснені за допомогою нашого сайту, будуть захищені технологією шифрування даних.

Ви підтверджуєте свою ознайомлення з тим фактом, що передача інформації через Інтернет є, по суті, є незахищеною, і ми не можемо гарантувати захист даних, відправлених через всесвітню мережу.

Ви несете повну відповідальність за збереження свого пароля для доступу на наш веб-сайт в таємниці. Ми ніколи не будемо питати ваш пароль (за винятком випадків, коли ви намагаєтеся увійти в свій аккаунт на нашому сайті).

З. Зміни і поправки


Ми залишаємо за собою право періодично вносити зміни і поправки в ці правила, і публікувати їх нову редакцію на нашому сайті. Ви повинні періодично перевіряти цю сторінку, щоб переконатися, що розумієте сенс змін, внесених до цих правил. Ми також можемо проінформувати вас про внесення змін до цих правил шляхом відправки електронної пошти або через систему передачі особистих повідомлень нашого сайту.

И. Ваші права

Ви можете надати нам вказівку надавати вам будь-яку персональну інформацію про вас, яку ми маємо; надання такої інформації буде здійснюватися в наступних випадках:

оплата зборів; і

надання відповідних підтверджень вашої особистості.

Ми залишаємо за собою право відмовити в наданні інформації по вашому запиту в рамках чинного законодавства.

У вас є право надати нам вказівку не обробляти вашу персональну інформацію в маркетингових цілях.

На практиці, ви, звичайно, або заздалегідь погоджуєтеся з тим, щоб ви використовували вашу персональну інформацію в маркетингових цілях, або ми надамо вам можливість відмовитися від використання вашої інформації в маркетингових цілях.
І. Сторонні веб-сайти

Наш веб-сайт містить посилання на, і деталі про веб-сайтах сторонніх компаній і осіб. Ми не маємо інструментів управління, і не несемо відповідальності за політику конфіденційності та практики сторонніх осіб і компаній в цій галузі.Ї. Оновлення інформації

Будь ласка, своєчасно повідомляйте нам, якщо ваша персональна інформація, яка знаходиться в нас, вимагає оновлення або виправлень.

Й. Файли-Cookies

Наш веб-сайт використовує файли-cookies. Cookie - це файл, який містить ідентифікатор (стрічку, яка складається з літер і цифр), який відправляється веб-сервером веб-браузеру, і зберігається браузером. Надалі, ідентифікатор посилається назад на сервер кожен раз, коли браузер запитує веб-сторінку з сервера. Файли cookies можуть бути або «постійними» або «сеансу»: постійні будуть зберігатися браузером і будуть придатні до закінчення терміну дії, якщо тільки не будуть видалені користувачем завчасно; «Сеансу» навпаки - будуть видалятися після завершення сеансу роботи з сайтом або після закриття браузера. Файли-cookies зазвичай не містять ніякої інформації, яка ідентифікує особу користувача. Однак, ваша персональна інформація, яку ми маємо, може бути пов'язана з інформацією, що зберігається і отримана від файлів cookies.

Назви файлів-cookies, які ми використовуємо на нашому веб-сайті, і цілі, для яких вони використовуються, зазначені нижче:

На нашому веб-сайті ми використовуємо Google Analytics і Adwords для розпізнавання комп'ютера, коли користувач відвідує веб-сайт / відстеження навігацію користувачів по інтернет магазину / дозволяє використовувати кошик користувача на сайті / удосконалення зручності користування сайтом / аналіз використання інтернет-магазину / адміністрування сайту / попередження шахрайства і вдосконалення безпеки сайту / персоналізація сайту для кожного користувача / цільова реклама, яка може бути цікава окремим користувачам / ;

Більшість браузерів надають вам можливість відмовитися від використання файлів cookies, наприклад:

в Internet Explorer (версія 10) ви можете заблокувати використовуючи налаштування управління файлами cookie, доступними в меню «Інструменти» - «Налаштування» - «Конфіденційність» - «Розширені» ( "Tools," "Internet Options," "Privacy" "Advanced" );

в Firefox (версія 24) ви можете заблокувати всі файли cookie, натиснувши «Інструменти» - «Налаштування» - «Конфіденційність»: в випадаючому меню виберіть пункт «Використовувати для користувача настройки журналу» і зніміть виділення з пункту «Приймати файли cookie з сайтів»; і нарешті

в Chrome (версія 29) ви можете заблокувати всі файли cookie увійшовши в меню «Налагодження та управління», і вибравши «Налаштування» - «Показати розширені налаштування» і «Налаштування контенту», а потім вибравши «Заборонити сайтам відправляти будь-які дані» під заголовком «Cookies».

Блокування всіх файлів cookie буде мати негативні наслідки на зручність користування багатьма веб-сайтами. Якщо ви заблокуєте файли-cookie, ви не зможете скористатися багатьма функціями нашого інтернет-магазину.

Ви можете видалити файли-cookie, які вже зберігаються на вашому комп'ютері, наприклад:

в Internet Explorer (версія 10), ви можете видаляти файли-cookie вручну (інструкцію, як це зробити, можна знайти за адресою http://support.microsoft.com/kb/278835);

в Firefox (версія 24), файли-cookie можна видалити перейшовши в меню «Інструменти» - «Налаштування» - «Конфіденційність»: в випадаючому меню виберіть пункт «Використовувати для користувача настройки журналу», натисніть кнопку "Показати Cookies", а потім "Видалити всі Cookies ";

в Chrome (версія 29) ви можете видалити всі файли cookie увійшовши в меню «Налагодження та управління», і вибравши «Налаштування» - «Показати розширені налаштування» і «Очистити дані перегляду», а перед тим виберіть пункт «Видалити файли cookie та інші дані і плагіни сайтів ».Удаленіе файлів-cookiе мати негативні наслідки на зручність користування багатьма веб-сайтами.