Ювелірні вироби

  MarkoSoli – це сімейний ювелірний бренд, заснований на Галичині в 2000 році зі своєю історією та цінностями. Вже більше 20-ти років ми ведемо родинний бізнес та пишемо свою ювелірну історію. Історію коштовностей, в яких відображаються найяскравіші моменти життя.

 Наші прикраси – це казкова історія першого кохання, незабутній момент освідчення, важливий день створення нової сім’ї, зворушливий момент народження дитини, таїнство першого причастя, кожна річниця весілля, ювілеї, дні народження та звичайні будні.

  Наші прикраси – це особиста капсула щастя для жінок. Щастя, в якому відображається задоволення власним виглядом. Щастя, яке іскриться гарним настроєм. Коли жінка впевнена у своїй красі, вона зможе підкорити цілий світ.

  Ми розвиваємось з побажаннями наших клієнтів, стежимо за модними тенденціями, працюємо з кваліфікованими львівськими майстрами-ювелірами та найкращими виробниками українського ювелірного ринку.

  Прикраси MarkoSoli – це не лише сімейна історія, це ювелірна історія про казку та любов до прекрасного, написана особисто для тебе!

 Ти - молода, неординарна, смілива! Твої прикраси, як і ти – легкі та комфортні, акцентні та асиметричні, неординарні та концептуальні. Це ти підкорюєш світ з шаленою швидкістю, кидаєш виклики, заперечуєш правила! І ти своїм впевненим виглядом задаєш тон сучасному світу. 

  Ти - наречена! Це слово мріє почути кожна молода дівчина. І ось мрія стає реальністю. Розкішна заручальна каблучка як символ кохання прикрашає руку. В ній почуття нареченого. Хіба ж це не казка. Ми потурбувались про наших молодят. Тому розробили весільні ювелірні сети. Щоб вибір обручок не став проблемою, щоб вони вдало і гармонійно доповнили заручальний перстень. 

 Ти - молода матуся! Ніжні, тематичні прикраси стануть символом твого материнства та згадкою про зворушливий період життя. Золота підвіска з гравіюванням імені та дати народження дитини, з відбитками тендітних пальчиків малечі, без сумніву стане найдорожчою серцю коштовністю.  

  Перша прикраса! Тепло батьківської любові може бути втілене у першу дитячу прикрасу, яка стане важливим спогадом на все життя! Ми пропонуємо: золоті та срібні ланцюжки з підвісками, перші сережки, срібні брязкальця та ложечки для немовлят, подарунки для наймолодших, які будуть з ними все життя. Ми знаємо, як маленькі діти хочуть бути схожими на батьків, тому розробили лінію прикрас для ювелірної скриньки маленьких принцес та принців.  

  Ти – жінка, яка любить вражати та знає собі ціну! Стильна, вишукана, елегантна. З вдало підібраною коштовністю ти підкреслюєш свої найкращі сторони, додаєш ще більше впевненості та харизми. Твій настрій завжди на високій ноті. А з коштовностями MarkoSoli ти готова підкорювати цей світ.  

  Ювелірні прикраси, придбані або подаровані з нагоди визначної події, з роками лише набувають важливості. Вони як вдала світлина – несуть безцінні спогади і дають змогу переживати щасливий момент щоразу, коли одягаєш їх. Ми цінуємо вашу довіру в найвідповідальніші моменти життя і раді бути частиною вашої історії. 

  MarkoSoli – твоя щаслива ювелірна історія.