ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ

    Ми дбаємо про якість та сервіс, тому намагаємося максимально задовольнити запити наших клієнтів, щоб підібрана Вам прикраса підійшла та стала улюбленою у Вашій колекції!

  Хочемо Вас поінформувати, що відповідно до чинного законодавства України ювелірні вироби входять до переліку товарів, що не підлягають поверненню та обміну: «Ювелірні вироби належної якості, зазначені у Переліку непродовольчих товарів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. №172, не підлягають поверненню та обміну. "

Однак, ми хочемо, щоб наш клієнт завжди залишався задоволеним і з розумінням ставимося до Вашого бажання обміняти або повернути ювелірну прикрасу. Тому здійснюємо повернення та обмін наступним чином:ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ


  1. Ви можете обміняти/повернути ювелірний виріб протягом 14 днів після отримання покупки.
  2. Обмін/повернення можливе лише за наявності всіх пломб, бірок, товарного чеку та брендового упакування без пошкоджень.
  3. Виріб не може бути повернений, якщо він має ознаки використання або дефекти, зміна кольору, спричинена хімічними засобами.
  4. Після повернення всі ювелірні вироби проходять перевірку якості на виробництві. Якщо виріб не змінювався і відповідає всім зазначеним на бірці характеристикам ми повернемо Вам гроші або обміняємо на інший ювелірний виріб.
  5. Обміну/поверненню підлягають лише ювелірні прикраси. Сувенірна продукція (срібні ложки, посуд, рамки, брелоки тощо), а також ікони належної якості обміну/поверненню не підлягають.
  6. На жаль, витрати на доставку не компенсуємо.

ВАЖНО!

Ви завжди можете обміняти ювелірну прикрасу, придбану в інтернет-магазині MarkoSoli jewelry в межах наявного асортименту. Наш менеджер з радістю допоможе вибрати альтернативу, яка точно задовольнить Ваші побажання.


Зверніть увагу, що Ви можете обміняти ювелірний виріб на рівноцінний або дорожчий за вартістю. У разі вибору прикраси нижчої вартості – різниця в ціні не повертається.


Вироби з дорогоцінного каміння приймаються до обміну/повернення лише після проведення експертизи на ювелірному виробництві.


Повернення коштів здійснюється лише на картку з якою було здійснено оплату.


Зарахування коштів відбувається протягом 7-14 банківських днів.


Усі витрати при поверненні виробу неналежної якості покриває ювелірна компанія MarkoSoli jewelry!

 

У разі виникнення будь-яких запитань чи побажань Ви завжди можете нам написати:

markosoli.jewelry@gmail.com

viber/telegram  +380680802200.