Умови використання

  1. Конфіденційність користувачів нашого інтернет-магазину має велике значення для нас, і ми докладаємо всіх зусиль для забезпечення її захисту. Ці правила пояснюють, як ми використовуємо вашу персональну інформацію.
  2. Погоджуючись з використанням файлів-cookie при першому відвідуванні нашого інтернет-магазину, відповідно до положень цих Правил, ви надаєте нам дозвіл на використання файлів-cookie при кожному вашому наступному візиті.

Б. Права інтелектуальної власності

Цей документ був створений за допомогою шаблону з сайту SEQ Legal (seqlegal.com) та модифікований для нашого сайту

 

В. Збір персональних даних

Збору, зберігання та використання підлягають такі типи персональних даних:

Інформація про комп'ютер, включаючи IP-адресу, географічне розташування, тип та версію браузера та операційну систему;

Інформація про ваші відвідування та використання даного інтернет-магазину, включаючи реферальні джерела, протяжність відвідувань, переглянуті сторінки та шляхи навігації по сайту;

Інформація про адресу електронної пошти, яку ви використовували для реєстрації на нашому веб-сайті;

Інформація, яку ви ввели під час створення профілю на нашому веб-сайті – наприклад, ваше ім'я, зображення профілю, стать, дата народження, сімейний статус, хобі та інтереси, освіта та місце роботи;

Інформація, така як ваше ім'я та адреса електронної пошти, які ви вказали під час оформлення підписок на наші поштові повідомлення та/або розсилки;

Інформація, яку Ви ввели під час використання сервісів нашого інтернет-магазину;

Інформація, що генерується при використанні нашого інтернет-магазину, включаючи інформацію про час, частоту та умови його використання;

Інформація щодо будь-яких ваших покупок, використаних сервісів або транзакцій, які ви провели через наш веб-сайт, включаючи ваше ім'я, адресу, номер телефону, адресу електронної пошти та інформацію про кредитну картку;

Інформація, яку ви розмістили на нашому сайті з метою публікації її в Інтернеті, включаючи ваше ім'я користувача, зображення профілю та зміст публікації;

Інформація, що міститься в будь-яких повідомленнях, які ви надсилали нам електронною поштою або через наш веб-сайт, включаючи вміст повідомлення та метадані;

Будь-яка інша персональна інформація, яку ви надіслали нам.

Перед тим, як розкрити для нас персональну інформацію третьої особи, ви повинні отримати згоду цієї особи як на розкриття, так і на обробку цієї інформації відповідно до цих правил.


Г. Використання вашої персональної інформації

Персональна інформація, яку ви надіслали нам через наш веб-сайт, буде використовуватися для цілей, зазначених у цих правилах або на відповідних сторінках інтернет-магазину. Ми можемо використовувати вашу персональну інформацію з наступною метою:

адміністрування нашого інтернет-магазину та бізнесу;

персоналізація нашого інтернет-магазину для вас;

надання вам можливості користуватися сервісами, доступними на нашому веб-сайті;

надсилання вам товарів, придбаних через наш веб-сайт;

надання вам послуг, придбаних через наш веб-сайт;

надсилання вам повідомлень, рахунків та нагадувань про оплату, та отримання платежів від вас;

надсилання вам не маркетингових комерційних повідомлень;

надсилання вам повідомлень електронної пошти, які ви спеціально запросили;

відправки вам електронної розсилки, якщо ви її замовили (ви будь-якої миті можете повідомити нам, що більше не хочете отримувати електронні розсилки від нас);

надсилання вам маркетингових повідомлень щодо нашої ділової активності або ділової активності ретельно відібраних сторонніх компаній, яка, на нашу думку, може вас зацікавити, шляхом публікацій або, якщо ви конкретно дали на це згоду – шляхом надсилання електронної пошти або за рахунок використання подібних технологій ( ви будь-якої миті можете повідомити нам, що більше не бажаєте отримувати рекламні повідомлення);

надання стороннім компаніям статистичної інформації про наших користувачів (проте ці сторонні компанії не матимуть можливості ідентифікувати жодного окремого з цих даних);

обробка запитів та скарг, зроблених вами або на вас, та які стосуються нашого інтернет-магазину;

з метою забезпечення безпеки нашого сайту та попередження шахрайства;

з метою перевірки відповідності умовам та правилам, що регламентують використання нашого інтернет-магазину (включаючи моніторинг приватних повідомлень, надісланих через сервіс особистих повідомлень нашого інтернет-магазину); и

в інших цілях.

Якщо ви надали персональну інформацію для публікації на нашому веб-сайті, ми її опублікуємо. В іншому випадку, ми будемо використовувати цю інформацію відповідно до ліцензії, яку ви надали.

Налаштування конфіденційності можуть використовуватися для обмеження публікації ваших персональних даних на нашому веб-сайті, і можуть регулюватися за допомогою засобів керування конфіденційністю на веб-сайті.

Без вашої чітко вираженої згоди ми не будемо передавати вашу персональну інформацію одній сторонній компанії для прямого маркетингового використання цією, або будь-якою іншою сторонньою компанією.


Д. Розкриття персональної інформації

Ми залишаємо за собою право розкрити вашу персональну інформацію для будь-якого з наших працівників, керівників, страхувальників, професійних радників, агентів, постачальників або субпідрядників, в обсязі та цілях, визначених цими правилами.

Ми залишаємо за собою право розкрити вашу персональну інформацію для будь-якого члена нашої групи компаній (сюди входять наші дочірні компанії, наша кінцева холдингова компанія та всі її дочірні компанії) в обсязі та цілях, визначених у цих правилах.

Ми залишаємо за собою право розкрити Вашу особисту інформацію.:

у тих випадках, коли цього від нас вимагає закон;

у зв'язку з поточними чи майбутніми судовими процесами;

з метою встановлення, реалізації або захисту наших законних прав (включаючи надання інформації третім особам з метою запобігання шахрайству або зниженню кредитних ризиків);

покупцю (або потенційному покупцю) будь-якого бізнесу чи активів, які ми продаємо (або збираємося продати);

будь-якій особі, яка, як ми обґрунтовано вважаємо, може подати запит суду чи іншого уповноваженого органу про розкриття цих персональних даних та, на нашу обґрунтовану думку, цей суд чи уповноважений орган видасть розпорядження на розкриття персональних даних.

Ми не розкриватимемо вашу персональну інформацію третім особам, за винятком випадків, зазначених у цих правилах.


Е. Міжнародні передачі персональної інформації

Інформація, яку ми збираємо, може зберігатися, оброблятися та передаватися між будь-якими країнами, в яких ми провадимо свою діяльність, з метою надання нам можливості використовувати цю інформацію відповідно до цих правил.

Інформація, яку ми збираємо, може бути передана в такі країни, де немає законів захисту даних, аналогічних тим, що діють на території Європейської Економічної Зони: США, Росія, Японія, Китай та Індія.

Персональна інформація, яку ви публікуєте на нашому веб-сайті, через Інтернет, може бути доступна в усьому світі. Ми не можемо завадити її використанню або неправомірному використанню в злочинних цілях сторонніми особами.

Погоджуючись із цими правилами, ви даєте згоду на передачу вашої персональної інформації, зазначеної у розділі Е.


Є. Збереження персональної інформації

Розділ встановлює правила та процедури компанії щодо збереження персональної інформації. Ці правила та процедури призначені для забезпечення виконання нами юридичних зобов'язань щодо збереження та видалення персональної інформації.

Персональна інформація, яку ми обробляємо з певною метою або з певною метою не повинна зберігатися довше, ніж потрібно для досягнення цієї мети або цілей.

 

Незважаючи на інші положення Розділу Є, ми зберігатимемо документи (включаючи електронні документи), які містять персональну інформацію:

у тих випадках, коли цього від нас вимагає закон;

якщо ми вважатимемо, що ці документи можуть мати відношення до будь-якого поточного чи майбутнього судового розгляду;

з метою встановлення, реалізації або захисту наших законних прав (включаючи надання інформації третім особам з метою запобігання шахрайству або зниження кредитних ризиків).


Ж. Захист вашої персональної інформації

Ми вживатимемо достатні технічні та організаційні заходи для запобігання втраті, протиправному використанню або підробці вашої персональної інформації.

Всю надану вами персональну інформацію ми зберігатимемо у наших захищених (як паролем, так і фаєрволами) рівнях серверах.

Усі електронні фінансові трансакції, здійснені за допомогою нашого сайту, будуть захищені технологією шифрування даних.

Ви підтверджуєте своє ознайомлення з тим фактом, що передача інформації через Інтернет є, по суті, незахищеною, і ми не можемо гарантувати захист даних, надісланих через всесвітню мережу.

Ви несете повну відповідальність за збереження свого пароля для доступу до нашого веб-сайту в таємниці. Ми ніколи не будемо запитувати ваш пароль (за винятком випадків, коли ви намагаєтеся увійти до свого облікового запису на нашому сайті).


З. Зміни та поправки

Ми залишаємо за собою право періодично вносити зміни та поправки до цих правил, та публікувати їхню нову редакцію на нашому сайті. Ви повинні періодично перевіряти цю сторінку, щоб переконатися, що ви розумієте сенс змін, внесених до цих правил. Ми також можемо поінформувати вас про внесення змін до цих правил шляхом надсилання електронної пошти або через систему надсилання особистих повідомлень нашого сайту.


И. Ваші права

Ви можете надати нам вказівку надавати вам будь-яку персональну інформацію про вас, яку ми маємо; надання такої інформації здійснюватиметься у таких випадках:

оплата зборів;

надання відповідних підтверджень вашої особи.

Ми залишаємо за собою право відмовити у наданні інформації за вашим запитом у рамках чинного законодавства.

Ви маєте право надати нам вказівку не обробляти вашу персональну інформацію в маркетингових цілях.

На практиці ви зазвичай або заздалегідь погоджуєтеся з тим, щоб ви використовували вашу персональну інформацію в маркетингових цілях, або ми надамо вам можливість відмовитися від використання вашої інформації в маркетингових цілях.


І. Сторонні веб-сайти

Наш веб-сайт містить гіперпосилання на, та деталі про веб-сайти сторонніх компаній та осіб. Ми не маємо інструментів управління, і не несемо відповідальності за політику конфіденційності та практики сторонніх осіб та компаній у цій галузі.


Й. Оновлення інформації

Будь ласка, своєчасно повідомляйте нам, якщо ваша персональна інформація, яка знаходиться у нас, потребує оновлення чи виправлень.


К. Файли-Cookies

Наш веб-сайт використовує файли-cookie. Cookie — це файл, що містить ідентифікатор (стрічку, що складається з літер та цифр), який надсилається веб-сервером веб-браузеру та зберігається браузером. В подальшому, ідентифікатор надсилається назад на сервер щоразу, коли браузер запитує веб-сторінку з сервера. Файли cookies можуть бути або «постійними» або «сеансовими»: постійні зберігатимуться браузером і будуть придатні до закінчення терміну дії, якщо не будуть видалені користувачем завчасно; «сеансові» навпаки – видалятимуться після завершення сеансу роботи з сайтом або після закриття браузера. Файли-cookie зазвичай не містять жодної інформації, яка ідентифікує особу користувача. Однак ваша персональна інформація, яку ми маємо, може бути пов'язана з інформацією, що зберігається та отримана від файлів-cookies. а на нашому веб-сайті ми використовуємо тільки сеансові файли cookie / тільки постійні файли-cookie / як постійні, так і сесійні cookie.

Назви файлів-cookies, які ми використовуємо на нашому веб-сайті, та цілі, для яких вони використовуються, наведені нижче:

На нашому веб-сайті ми використовуємо Google Analytics та Adwords для розпізнавання комп'ютера, коли користувач відвідує веб-сайт / відстеження навігацію користувачів по інтернет магазину / дозволяє використовувати кошик користувача на сайті / удосконалення зручності користування сайтом / аналіз використання інтернет -магазину/адміністрування сайту/попередження шахрайства та вдосконалення безпеки сайту/персоналізація сайту для кожного користувача/цільова реклама, яка може бути цікава окремим користувачам;

Більшість браузерів надають вам можливість відмовитись від використання файлів cookies, наприклад:

в Internet Explorer (версія 10) ви можете заблокувати за допомогою керування файлами cookie, доступними в меню «Інструменти» – «Параметри» – «Конфіденційність» – «Розширені» ( “Tools,” “Internet Options,” “Privacy” “Advanced”);

в Firefox (версія 24) ви можете заблокувати всі файли cookie, натиснувши «Інструменти» – «Опції» – «Конфіденційність»: у випадаючому меню виберіть пункт «Використовувати налаштування журналу» і зніміть виділення з пункту «Приймати файли cookie з сайтів»; і наостанок

у Chrome (версія 29) ви можете заблокувати всі файли cookie увійшовши в меню "Налаштування та керування", і вибравши "Налаштування" - "Показати розширені налаштування" та "Налаштування контенту", а потім обравши "Заборонити сайтам надсилати будь-які дані" під заголовком "Cookies".

Блокування всіх файлів cookie матиме негативні наслідки на зручність користування багатьма веб-сайтами. Якщо ви заблокуєте файли cookie, ви не зможете скористатися багатьма функціями нашого інтернет-магазину.

Ви можете видалити файли cookie, які вже зберігаються на вашому комп'ютері, наприклад:

в Internet Explorer (версія 10), ви можете видаляти файли cookie вручну (інструкцію, як це зробити, можна знайти за адресою http://support.microsoft.com/kb/278835 );

у Firefox (версія 24), файли-cookie можна видалити перейшовши в меню «Інструменти» – «Опції» – «Конфіденційність»: у випадаючому меню виберіть пункт «Використовувати налаштування журналу», натисніть кнопку “Показати Cookies”, а потім “Видалити” всі Cookies”;

у Chrome (версія 29) ви можете видалити всі файли cookie увійшовши в меню "Налаштування та керування", і вибравши "Налаштування" - "Показати розширені налаштування" та "Очистити дані перегляду", а перед тим виберіть пункт "Видалити файли cookie та інші" дані та плагіни сайтів». Видалення файлів cookie матиме негативні наслідки на зручність користування багатьма веб-сайтами.