Про нас

  MarkoSoli - це сімейний ювелірний бренд, заснований у Галичині у 2000 році зі своєю історією та цінностями. Вже понад 20 років ми ведемо сімейний бізнес та пишемо свою ювелірну історію. Історію прикрас, у яких відбиваються найяскравіші моменти життя.

 Наші прикраси - це казкова історія першого кохання. Незабутній момент визнання, важливий день створення нової сім'ї, трепетний момент народження дитини, таїнство першого причастя, кожна річниця весілля, ювілеї, дні народження та звичайні будні.

 Наші прикраси – це особиста капсула щастя для жінок. Щастя, в якому відбивається задоволення. Щастя, в якому іскриться гарний настрій. Коли жінка впевнена у своїй красі, вона зможе підкорити весь світ.

  Ми розвиваємося з побажаннями наших клієнтів, стежимо за модними тенденціями, працюємо із кваліфікованими львівськими майстрами ювелірами та найкращими виробниками українського ювелірного ринку.

 Прикраси MarkoSoli - це не тільки сімейна історія, це ювелірна історія про казку та любов до прекрасного, написана особисто для тебе!

 Ти – молода, неординарна, смілива! Твої прикраси, як і ти – легкі та комфортні, акцентні та асиметричні, неординарні та концептуальні. Ти підкорюєш мир із шаленою швидкістю, кидаєш виклики, заперечуєш правилам! І ти своїм впевненим виглядом задаєш тон сучасному світові.

Ти – наречена! Це слово мріє почути кожна молода дівчина. І ось мрія стає реальністю. Розкішна заручальна каблучка, як символ кохання, прикрашає руку. У ньому почуття коханого. Хіба це не казка. Ми подбали про наших молодят. Тому розробили весільні ювелірні сети, щоб вибір обручок не став проблемою, щоб вони вдало і гармонійно доповнили заручальну каблучку. 

  Ти – молода мама! Ніжні, тематичні прикраси стануть символом твого материнства та згадкою про зворушливий період життя. Золота підвіска з гравіюванням імені та дати народження дитини, з відбитками крихких пальчиків малюків, безперечно, стане найдорожчою серцю коштовністю. 

Перша прикраса! Тепло батьківського кохання може бути втілене у першу дитячу прикрасу, яка стане важливим спогадом на все життя! Ми пропонуємо: золоті та срібні ланцюжки з підвісками, перші сережки, срібні брязкальця та ложечки для немовлят, подарунки для найменших, які будуть із ними все життя. Ми знаємо, як маленькі діти хочуть бути схожими на батьків, тому розробили лінію прикрас для ювелірної скриньки маленьких принцес та принців.

 Ти – жінка, яка любить вражати та знає собі ціну! Стильна, вишукана, елегантна. З вдало підібраною коштовністю ти підкреслюєш свої найкращі сторони, додаєш ще більше впевненості та харизми. Твій настрій завжди на високій ноті. А з коштовностями MarkoSoli ти готова підкорювати цей світ.Ювелірні прикраси, придбані або подаровані з нагоди знаменної події, з роками лише набувають важливості. Вони як вдала фотографія – несуть безцінні спогади і дозволяють переживати щасливий момент щоразу, коли надягаєш їх. Ми цінуємо вашу довіру у найвідповідальніші моменти життя і раді бути частиною вашої історії. 

Markosoli - твоя щаслива ювелірна історія!