Види застібок на сережках. Яку обрати?


Сережки - це основа ювелірного гардероба кожної жінки. Вибираючи сережки ми звертаємо увагу на дизайн, чи підійдуть до одягу або овалу обличчя, проте інколи забуваємо про застібку. Саме від неї залежить надійність сережок, та як вони сидітимуть на вусі. Ми розповімо про види застібок, їх плюси та мінуси і про те, на що варто звернути увагу, купуючи сережки з тим чи іншим замком.

Англійська застібка

Сережки із англійською застібкою - надійні та дуже зручні. Така застібка непомітна та універсальна. Її використовують для моделей при вушку та підвісних, з вставками та без, а також важких, об'ємних сережок з дорогоцінним камінням. Основним мінусом є те, що ми не можемо регулювати довжину штифта відведеного для мочки. Якщо штифт надто короткий, то ми не зможемо застібнути сережку. У випадку, якщо він довший, ніж мочка вуха, то сережка буде перехилятись вперед. На щастя, для останнього є вихід - силіконові кріпки. Варто лише вдягнути сережку, потім одягнути силіконку та застібнути.

Пусети та вкрутки

Також відомі як “цвяшки” або “гвоздики”. Такий вид застібки використовують для мінімалістичних моделей при вушку та сережок з підвісним елементом. Вони складаються зі штифта та фіксатора. Пусети дуже зручні при одяганні, проте інколи штифт може бути надто довгим і заважати під час сну. Також з часом фіксатор може ослабнути та загубитись. Вкрутка буде надійнішим варіантом, оскільки фіксатор накручується на різьбу. Головним мінусом є те, щоб закрутити фіксатор, сережку потрібно тримати максимально рівно. Інакше сережка може перехилятись.

Французька застібка

Одна із найзручніших та найнадійніших застібок, складається із петлі та кріпиться гачком внизу. Навіть якщо застібка розстібнеться, загубити сережку майже неможливо. Сережки із французькою застібкою зазвичай легкі та зручні, тому їх часто обирають для дітей. Проте, ми все ж рекомендуємо знімати сережки під час сну та фізичної активності.

Петля

Менш популярний вид сережок, ніж попередні, проте доволі часто використовується для підвісних моделей. Петля дуже схожа на французьку застібку, але не має гачка внизу. Сережки легко одягати, проте варто знімати під час сну та бути обережними знімаючи одяг, адже в цей момент сережка може загубитись. Для більшої надійності можна використати силіконові кріпки.

Кафф

Сережки-каффи недавно почали набирати популярність. Каффи можуть бути двох видів. Перші одягаються як звичайні сережки та повторюють форму вушка. Такі сережки дуже надійно сидять на вушку, не обтяжують та дуже стильно виглядають. Другі одягають на хрящ і для цього не потрібно проколювати вухо. Часто каффи на хрящ поєднують із пусетом та створюють багатоярусну конструкцію.

Конго

Або сережки-кільця - завжди актуальні та стильні. Тонкий штифт схований в сережці та непомітний. Сережки конго досить надійні, проте краще знімати їх під час сну, щоб не пошкодити мочку та саму сережку.

Протяжки

Сережки без застібки або ланцюжкові - легкі, витончені, жіночні та не обмежують мочку. Основним, та мабуть, єдиним недоліком є те, що сережки заплутуються у волоссі. Тому при покупці звертайте увагу на вставки та з’єднання ланцюжків.