Як визначити розмір пальця в домашніх умовах?


Покупки онлайн стають все популярнішими, адже в інтернеті можна знайти все необхідне і не потрібно виділяти час на шопінг та довго блукати магазинами. Достатньо взяти телефон, ввести необхідний запит і Google запропонує нам тисячі варіантів на вибір. Одяг, телефони, побутова техніка, і навіть свічки - це все можна знайти в інтернеті.

Ювелірні вироби не стали винятком, майже кожен ювелірний бренд представляє свої прикраси на сайтах або сторінках Instagram. Обрати сережки чи кольє простіше, проте перед покупкою каблучок нас часто зупиняє - розмір. Сьогодні ми розповімо про кілька способів, що допоможуть визначити розмір каблучки.

Спосіб 1

Власна каблучка. При цьому не важливо срібна каблучка чи золота, головне щоб вона добре сиділа на пальчику. За допомогою лінійки або мірної стрічки (сантиметра) виміряйте діаметри каблучки. Кількість міліметрів відповідатиме розміру, наприклад 16 мм - це 16 розмір.

Спосіб 2

Для нього нам знадобиться нитка, ручка та лінійка. За допомогою нитки виміряйте обхват пальця. Для зручності можна зробити декілька витків і ручкою поставити позначку в місці перетину. Краще використати товстішу нитку, яка не буде тягнутись та сковзати. Далі розмотайте нитку та виміряйте відстань між відмітками. Отриману довжину в мм ділимо на 3,14 та отримуємо розмір. Наприклад, довжина нитки 55 мм ÷ 3,14 = 17.5 розміру. Для цього методу також можна використати смужку паперу або сантиметр.

Фактори, які варто врахувати при визначенні розміру:

  1. Розмірний ряд каблучок рахується кроком 0.5 мм - 16, 16.5, 17, 17.5 і т.д.
  2. Пальці правої руки, зазвичай, трішки більші, ніж лівої.
  3. Рука може набрякати в спеку або після фізичних навантажень.
  4. Ширина каблучки також впливає на розмір. Широкі моделі часто маломірять, тому варто звертати увагу на каблучки більші на 0.5 розміру.
  5. Безрозмірні каблучки теж мають розмір, проте він зазвичай відповідає певному діапазону (наприклад, 16-17). Срібло м’який метал, тому роз’ємні (безрозмірні) каблучки можна відрегулювати під свій пальчик. Не варто:
  • часто згинати або розгинати кільце, щоб не пошкодити
  • намагатись із 16 розміру зробити 18, так можна деформувати або зламати каблучку.

Кілька порад для чоловіків.

Обираючи каблучку на подарунок або заручини, завжди підійде Спосіб 1. Також можна позичити одну із каблучок коханої, а в магазині вам допоможуть визначити розмір та підберуть відповідний варіант. Якщо немає можливості непомітно забрати каблучку, просто поміряйте її на свій палець і сфотографуйте руку. В магазині приміряйте каблучки на теж місце. І останнє, пам’ятайте, що у вашої коханої легко знайдеться сестра чи подруга, яка вже знає розмір потрібної каблучки та сценарії ідеальної пропозиції😉